ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

http://sk.wikipedia.org/wiki/Marianka
Festival s medzinárodnou účasťou sa uskutoční v malebnom prírodnom prostredí v Marianke pri Bratislave od štvrtka doobeda 2.8.2012 (ale prísť možno už v stredu 1.8.2012 poobede, kedy budú vypísané všetky skladateľské turnaje) do nedele 5.8.2012 (skončí obedom). Hlavnou náplňou budú skladateľské a prednášateľské aktivity spojené s diskusnými fórami a večerným kultúrnym programom.

CENY UBYTOVANIA A JEDÁL

nocľah (1 osoba 1 noc*) .......... 16 €
raňajky .......... 3 €
obed .......... 6 €
večera .......... 4 €
turistický poplatok (1 deň) .......... cca 0,5 €
*izby sú 2- a 3-posteľové

DOPRAVNÉ SPOJENIE

48°14'53”N 17°03'36”E
Marianka sa nachádza 5 km od Bratislavy smerom na Stupavu (po starej ceste), treba odbočiť v Záhorskej Bystrici, smer Marianka. V Marianke prísť až na námestie (krčma, konečná autobusu) a odtiaľ peši asi 150 m do Exercičného domu Kongregácie bratov tešiteľov (kaštieľ so záhradou, vstup zo zadnej strany budovy, parkovanie v areáli).
Autobusy SAD do Marianky premávajú približne v hodinových intervaloch. Z autobusovej stanice Mlynské nivy v Bratislave cesta trvá 30 minút, vystúpiť treba v Marianke na námestí (zastávka "Marianka - obec").
Z hlavnej vlakovej stanice je najlepšie prepraviť sa MHD na Patrónku (napr. zísť peši zo stanice k SAV, tam nastúpiť na autobus 21, 34 alebo 83) a na Patrónke prestúpiť na autobus SAD do Marianky (cca 20 min).